Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz


Yürek Lazım

05 Eylül 2019 - 20:43

Bengi grubun sahibi İbrahim Bengi ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdik. İstanbul şartlarında karşılıklı oturup konuşmak gayet zor fakat yakın tarihte İbrahim Bengi ile bir raportaj yapacağız.Özellikle kazma kürekten kurtulmalıyız yazısı oldukça ses getirmişti .Çünkü İbrahim Bengi  gibi dobra dobra konuşan ,taşı gediğine oturtan Urfalı hatta bilirkişi kalmadı. Bu yüzden Urfa’nın sorunlarını İstanbul’dan yakinen takip eden ,emekli emniyet müdürü şimdinin güvenlik şirket sahibi Sayın Bengi aslında Şanlıurfa’da yerel basında geniş yer bulmalı.Ama haklıya hakkı teslim etmek yiğitlik olalı mertlik bozuldu.
Urfaspor’dan  tutun da belediyenin yaptığı çalışmalara kadar her türlü sorunu ,vurdumduymazlığı çok iyi biliyor.Bir de tüm bu dertlere formülleri , reçeteleri var.
İşte biz bu reçeteleri dinlemek, püf noktaları ve deneyimlerden faydalanmak ve tecrübelerini damıtmak adına Sayın Bengi ile bir röportaj gerçekleştirmek için söz aldık. Biz bu röportajı yapmasına yaparız, Sayın Bengi şehri-Urfa için elini taşın altına da koyar, koyar da bizlere bu sevdamızı anlayacak, anlatacak yürek lazım .

YORUMLAR

  • 0 Yorum