Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz

karadeniznecdet@hotmail.com

Tam da Şimdi

14 Mayıs 2021 - 16:07

Şanlıurfa Kızılay’da neler oluyor ? Ahmet İnan’ın başkanlığındaki Şanlıurfa Kızılayı ‘nın güzel şeylere imza attığını gayet iyi biliyorum. 

Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık’ın Urfa’ya  ne kadar önem verdiğini de çok iyi biliyorum.

Kerem Kınık’ın  Kızılay’ın raflarında hiçbir şey kalmasın her şey ihtiyaç sahiplerine dağıtılsın dediğini de ayrıca biliyoruz.

Fakat Şanlıurfa Kızılay’ında Sayın Ahmet İnan’ın güvenip de  her şeyi teslim ettiği isimlerin yaptığı icraatlari tekrar gözden geçirmesi gerekiyor . Bu insanlar nereleri kimlere kiraya vermişten başlayarak hızlı bir biçimde etrafını taraması gerekiyor.

Kızılay’ın yakında bir devir teslim töreni olacak yani bayrak yarışı yapılacak. Ahmet İnan’ın görev süresi dolacak.

Ahmet İnan’ın da Fehmi  Çakır gibi emekli bürokratlarımızı bu göreve getirmek için çaba sarf etmesi hakkaniyet  adına , adalet adına , fakir fukara adına ,Urfa halkı adına rica ediyoruz.

Bu arada Kızılay Hilvan temsilciliğine atanan arkadaşımız da ayrı bir konu.Ayrıca konuşmak gerektiğini düşünüyorum.

Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Şanlıurfa ‘nın büyük ve önemli kuruluşlarının da Kızılay’ın ,Kızılay’ın en büyük destekçisi Mehmet Ali Cevheri ‘nin iş birlikçisi olmalı ...

Şanlıurfa’nın herkese çabasına ihtiyacı var.Çünkü şehrimiz büyük potansiyeline rağmen ne yazık ki halen yeni yeni adımlayan çocuklar gibi ... 

Sırtını sıvazlamaya ,elini tutmaya ,gözünün tam da içine bakmaya çok ihtiyacı var tam da şimdi...

YORUMLAR

  • 0 Yorum