Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz

karadeniznecdet@hotmail.com

Olsun

18 Haziran 2020 - 17:56

Milletvekili dediğin ancak bu kadar duyarlı olabilir. 

Geçen köşe yazımızda belirttiğimiz konu olan Türk Telekom sıkıntısına dair Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri sabahın  sekiz buçuğunda Ulaştırma Bakanlığı’na giderek esnafın sesine ses Şanlıurfa’da ki  internet sorununa çözüm bulmak için bizzat yetkililerle görüşüyor. Daha sonra da bizzat telefon açarak mağdur olan arkadaşlarımız kimlerdir buna dair isim  ve telefon numaralarını istiyor.
Ve ben mağdurlardan  Adil Pınarbaşı’nın telefon numarasını veriyorum.Sayın Vekil Adil  Pınarbaşı’nı arayarak konunun ne olduğunu tam teferruatıyla öğrenerek devreye girip sorunu çözüyor . İşte bu milletvekiline biz ayakta alkışlıyoruz. 

Sorun  memleket sorunu olunca , toplumsal sorun olunca  ertelemeden feraset elini taşın altına koyuyor. Bu duyarlılık , bu davranış umarım Türkiye’deki diğer milletvekillerine örnek bir davranış olur. Bu yalnız telekom konusunda değil dolu yağdığında da bizden önce hangi köyde hangi muhtarla görüştüğünü , zarara uğrayan çiftçisinin derdini anlatıyor. Sulama kanalları ile ilgili elinden geldiğince bütün  taşları kaldırmaya çalışıyor.

İşte bu ferasetin , işte bu duyarlılığın aldığı maaş da fazlası helal olsun , kendisi de milletinin yanında yolunda olsun hep... 

Herkese de milletin adamı örnek olsun.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum