Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz


Hepsi Bu

12 Şubat 2020 - 12:26

Eski Şanmed Hastanesi’nin yeri yıkıldı. 
Kızılay kan bankası ve oradaki parsellerin tümüyle ilgili büyük bir proje düşünüyor . Bu büyük projenin en büyük takipçisi Ak Parti Milletvekili Sayın Mehmet Ali Cevheri ‘dir. 

Sayın Cevheri gecesini gündüzüne katarak özellikle Kızılay Genel Başkanlığı ablukaya alarak büyük projelerin Urfa’ya gelmesi Urfaya çok büyük bir alan kazandıracaktı.
Hatta bu konuyla ilgili olarak Haleplibahçe ‘de bir toplantı düzenlendi ve proje konuşulmaya başlandığı zaman  rektör tam desteğini açıkladı , Kızılay yetkilileri tam desteğini açıkladı , top sadece büyükşehir belediye başkanına kalmıştı . Bugün proje için tahayyül edilen alanda o konuşulan devasa projeden eser  yok. Eğer yapılacaksa  belediyenin detaylı bir açıklaması yapması gerekiyordu .Genel sekreter alanda incelemelerde bulundu  fakat oranın metre karesi nedir , bulunan otopark kime ait , neyin nesidir açıklamaya rağmen hala bilinmiyor.
Daha fazla konu üzerine konuşmayı da anlamlı bulmuyorum çünkü sizlerden artık bir şey beklemiyorum.Çünkü bu işler vizyon meselesi biliyorum.Sadece bu toprakların kadim dostu , çalışkan vekili  Sayın Mehmet Ali Cevheri ‘ nin emeklerine üzülüyorum.
Hepsi bu ...

YORUMLAR

  • 0 Yorum