Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz

karadeniznecdet@hotmail.com

En Azından

23 Mayıs 2020 - 12:45

Pandemi döneminde görevlerini yerine getirirken çok büyük bir özveri ile yerine getiren sağlık çalışanlarına, vefa gruplarına, market çalışanlarına ,üretimin her aksamında yer alan her personele ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum.

Bu dayanışmanın arkasındaki koordinatörleri de unutmamak gerektiğini bu borç kadar önemsiyorum .

Hele ki Türkiye ‘nin en fazla tarım işçisine sahip şehirseniz böyle süreçlerde yönetim büyük önem kazanıyor.

Karaköprü Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Orhan Çalışkan,Haliliye Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mehmet Emin Seymen ,Eyyübiye Yazı İşleri Müdürü Hasan Kara başta tarım işçileri olmak üzere Sayın Vali Abdullah Erin yönetiminde karantina ve yasaklar arasında seken salgın sürecinde Urfa ve Urfalılar’ın yanında yer aldılar.

Aslında bu süreç kimin gerçek kimin yansıma olduğunu fazlasıyla gösterdi. Gerçekten çabalayanlar,çabalıyormuş gibi yapanlar, ve ortaya gerçek bir iş koyanlar açık ara farklarını belli ettiler.

Her şerrin bi hayrı var denir ya buradan bu hayır çıktı.Hayır çünkü artık bu şehre çalışan ,taş üstüne taş koyan insanlar lazım .Söylemeden geçemeyeceğim defalarca yazılıp çizilen ilaçlama sorunu elbette kesin ve kalıcı biçimde çözülemese de ikametimiz Haliliye’de Haliliye Belediyesi ‘nin araçlarını görür olmaya başladık.Sesimize kulak veren daha doğrusu sıkıntılara kulak veren çözüm üreten,üretmek için elinden gelen çabayı gösteren herkesin hakkını teslim etmeyi hak görüyor ve kendimce hakkı teslim etmek için itinayla takip ediyorum.

Emek veren herkese teşekkür ederken emanete hıyanet edeni de , hizmetinde  ve personelinde ayırım gözeteni de , devlet malı denizcileri de tek kuruş için tek bir vatandaş için gecesini gündüzüne katanı da bilinçli bir vatandaş ve gösteriş budalası olmayan her gerçek Müslüman ‘ın yapması gerektiği gibi hakı hak sahibine veriyorum en azından gönlümde ,en azından elimin,dilimin ve kalbimin yetiştiği her  yere ...

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum