Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz

karadeniznecdet@hotmail.com

BU YANLIŞ

12 Mayıs 2021 - 13:55

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim konuk olduğu bir televizyon programında “Ben Sayın Milletvekilimiz Mehmet Ali Cevheri’yi aradım. Bana ‘Beni bir daha Şanlıurfaspor için aramayın’ dedi. Bizi çok üzdü” ifadelerini kullanmasının üzerine tepkilerin odağına oturan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri'den açıklama geldi.

Cevheri yaptığı açıklamada; “ Ben vekilliğimden bu yana Şanlıurfaspor’u Urfamızın bir parçası olarak kabul edip seve seve ilgilendim . Birçok önemli toplantıya katıldım ,Urfaspor’u güzel noktalara getirebilmek için de hep çabaladım .

Kulüp yönetimi oluşturulurken de Şanlıurfa Spor Yönetim Kurulu için de bizden isim talep edildi .Ancak bu hususta herkes emek verdiği, herkes bu kıymetli oluşumun bir parçası olduğu için ben de kimseye haksızlık yapmamak adına “ Şanlıurfaspor yönetimine girecek isimle ilgili aramayın” demişimdir . Yanlış  anlaşılmalar sonucunda buraya gelen süreç şahsımı derinden yaralamıştır .Ancak hem şehrim için hem de Şanlıurfaspor içim elimden geleni yapmaya sonuna kadar devam edeceğim .” İfadelerine yer verdi.

Ben de şahsım adına Mehmet Ali Cevheri’nin  böyle bir söylemde bulunacağına asla inanmıyorum.Kendisi Şanlıurfa’ya Kızılay Meydanı’nı kazandırabilmek için gece gündüz mesai yapmış birisidir.

Eli yettiğince dili döndüğünce Urfalı’ya hem Urfa’da hem Ankara’da sahip çıkan Cevheri Urfaspor’a da asla sırtını dönmeyecektir.

Urfaspor’un yakın geçmişine bakıldığında bütün bu başarısızlığın altında kimlerin imzasının bulunduğu apaçık bellidir.

Cevheri’ye bu suçu yıkmaya çalışmak ,kazanı kaynatmak artık işlememekte sakil durmaktadır .Kamuoyunun nezlinde bu süreç derhal istişare usulüyle çözüme kavuşturulmalı kimse töhmet altında bırakılmamalıdır .Kimsenin art niyetinin olduğunu düşünmüyor, bunu da şehrime yakıştıramıyorum.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum