Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz

karadeniznecdet@hotmail.com

Bilin Bakalım Ne Eksik ?

03 Mayıs 2021 - 12:20

Şanlıurfa’ya yatırım yapmak isteyen müteşebbisler Organize Sanayi Bölgesi’nde su olmadığı için fabrika açamıyorlar.Bir organize Sanayi bölgesi düşünün ve bir de bu bölgede suyun olmadığını düşünün.

Allah aşkına belediye nerede diye sormaz mısınız ? Organize Sanayi Bölgesinin yönetimi nerede diye sormaz mısınız ? 

Şanlıurfa milletvekillerine buradan bir çağrı yapıyorum.Yanınıza en çok iş istemek için Urfalılar geliyor.Bakın fabrikalar açılırsa sizin üzerinizden de büyük bir yük kalkacak.

Yatırım ne demek istihdam demek , istihtam demek ülkenin kalkınması demek buna müsade etmeyen bir belediye başkanını tefe koyup çalarlar.

Allah aşkına bu sorunu nasıl çözemiyorsunuz ? Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ‘ün bunu göremeyecek kadar düşüncesiz olmasının mümkün olmayacağını düşünüyorum ama burada alenen bir akıl tutulması var gerçekten.

Bu şehirde yaşamak için herhalde deli olmak lazım çünkü ben çıldırmak üzereyim .Bütün bunları duyunca daha da delirip içleniyor insan.

Düşünsenize insanlar fabrika açmak istiyor ve İstanbul’dan ,Tekirdağdan ,Edirne’den , İstanbul’dan ,Ankara’dan ,İzmir’den gelip Urfa’da fabrika açacak ama bilin bakalım ne eksik ? Şanlıurfa ‘da Organize Sanayi Bölgesi’nde su eksik ...

Bölge esnafı diyor ki ;Sayın Cumhurbaşkanımıza sesleniyoruz , mevcut bakanlara sesleniyoruz ,mevcut milletvekillerine sesleniyoruz,  sivil toplum kuruluşlarına sesleniyoruz ,bu sistem  Şanlıurfa’ya bela mı oldu ? 

50 yıldır aynı yönetim Urfaya hizmet etmemek için yarış halinde ve sürekli gösterilen tek adres   Allah . Allah’a dua edin Allah size çok verecek.Allah’a inancımız tam -hoş bu kimse tarafından sorgulanamaz orası apayrı -

Onların duaya ihtiyacı yok onların   koltukları işgal edenlere değil liyakat ile seçilmiş iş bilen insanlara ihtiyacı var.

Utanıyorum yalnız sizden değil sizin ağa babalarınızdan da utanıyorum böyle bir su sorunu çözemiyorsanız artık daha fazla işgalci olmayın ülkemizin kaynaklarını talan etmeyin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum