Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz


Artık

14 Şubat 2020 - 20:59

Sadık ve çalışkan  bürokratlarınız ve gerçekten millet sevdalısı milletvekilleriniz  varsa çözülemeyecek  bir meseleniz de yok demektir.  Sevdalı , çalışkan insan fakiri Şehr-i Urfa’nın da yüzü mü gülüyor yoksa ?  Evet belki de artık bir sahibi var bu şehrin. Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri,Harran Üniversitesi Rektörü Sabri Çelik , Eski Genel Müdürlerimizden Sayın Uğur  Büyükhatipoğlu  bir araya gelip kafa kafaya vererek Harran Üniversitesi Onkoloji Anabilim Dalı Başkanlığına Hakan Büyükhatipoğlu’ nun getirilmesine karar verdi .Ve artık Harran Üniversitesi ‘nin Onkoloji Anabilim Dalı Başkanlığında artık bir profesörümüz var.
Hakan Büyükhatipoğlu ‘nu ikna eden Uğur Büyükhatipoğlu’na da ,Harran Üniversitesi Rektörümüz Sayın Mehmet Sabri Çelik ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri’ye de Şanlıurfalılar ve şahsım adına teşekkürü bir borç biliyorum.
Çünkü öksüzlükten , yetimlikten çok çekti bu fukara bu naçar memleketim ... Umarım bu topraklara makamlarını böyle hayırlı ,uğurlu yollarda kullanan insanlar nasip olur daima ...

YORUMLAR

  • 0 Yorum