Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapılar Şube Müdürlüğü ekipleri yurda kaçak yollarla giriş yapan 2 Suriye uyruklu şahsı yakaladı. Genişletilen soruşturma kapsamında 2 kaçak göçmeni para karşılığı kente getiren 2 Suriye uyruklu organizatör de kıskıvrak yakaladı. Emniyeteki işlemlerinin ardından sınırdışı edilme işlemleri başlatılan 4 şahıs İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.İHA
Asayiş
Yayınlanma: 14 Şubat 2024 - 14:11
2 insan taciri para aldıkları göçmenlerle birlikte yakalandı
Polis ekiplerinin düzenlediği kaçak göçmen operasyonunda, ili organizatör para aldıkları iyi yabancı uyruklu şahıs ile birlikte yakalandı.
Asayiş
14 Şubat 2024 - 14:11