Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz

karadeniznecdet@hotmail.com

Tek Yönü

30 Nisan 2020 - 16:27

Kimin kime nasıl ve ne kadar yardım edeceği elbette bilinmez.Yani derler ya iman ve para kimde bilinmez diye ki bence bilmek hiç önemli değil...

Önemli değil çünkü insanların imanına ya da parasına göre şekil almak kadar küçülten başka bir hale bürünemez insanoğlu.

Şanlıurfa Belediyesi’ndeki encümenlerin ,hazine arazileri üzerinden köşeyi dönenlerin, elinde mikrofon iktidar çığırtkanlığı yapanların virüs kampanyasına ne kadar bağışta bulunduklarını ya da bulunup bulunmadıklarını da bu sebepler başta olmak üzere tabiki bilmiyoruz ,sorgulamıyoruz.

Ama Sayın Vali Erin’in,Sayın Vekil Gülpınar’ın ,Sayın Vekil Cevheri’nin ve pek çok kıymetli hemşerim ve milletimin kendini ispatlamış insanı açık yüreklilikle insanlara örnek olmuşken, ihtiyaç sahiplerine kucak açmışken en çok da ortalarda dolanıp yağmur nereye yağsa tarlasını oraya taşıyanlardan ses çıkmaması bazı şeyleri ortaya döküyor .

Sorgulamanıza gerek kalmadan kendini alenen belli eder ya bazen bazıları..Dünya insan eli  çekilince  nefes alıp muhteşemliğini bir kez daha cesurca sergiledi ya işte öyle...

Galiba virüsün tek bir iyi yönü oldu. O da biz insanları eve kapatırken gerçekleri gün yüzüne çıkarması...
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum