Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz

karadeniznecdet@hotmail.com

Şovmen

28 Ekim 2020 - 17:07 - Güncelleme: 29 Ekim 2020 - 11:28

Rahmetli Ahmet Akbıyık şimdi hayatta olsaydı geriye nasıl bir enkaz bıraktığını görür kahrolurdu belki de... Halk Bankası  esnafa ne yapmış ne etmiş kimin umurunda öyle ya...

Adnan Kısmet gibi mükellefler çare arayıp duruyorlar çünkü ne yapsınlar insanlar ekmek  peşinde koşuyorlar...Öyle ya kimin umrunda...

Bor madeni ateşten gömlektir.Bor kelimesini ağza almak her babayiğidin harcı değildir.Belki de tüm emperyalizme kafa tutmaktır.Ama  Halil Altıngöz  arkasında bir serveti olmadan  , bir torpil bulmadan ve en önemlisi tüm  bunlara ihtiyaç duymadan bir Urfalı olarak madencilik sektörüne bor madeniyle imza attı.

Kaç tane Urfalı  bunu başardı.Kaç tane Urfalı bunun farkındaydı.Millet sıra gecelerinde çiğköfte yerken,patlıcanlı kebap mı kuşbaşı mı tartışılırken o bor madeninin Türkiye ‘ye , Urfa’ya katkıları konusunda kafa yordu.İstanbul Teknik  Üniversitesi ‘ndeki profesörleri Urfa’ya  getirip konferanslar verdirdi , paneller düzenledi.Hiçbir zaman da basının önüne çıkıp konuşmadı. 


Ayrıca ne bir siyasi parti’nin ne de bir stk’nın sözcüsü ve temsilcisi olmadan çalıştı.Arabasıyla Türkiye’yi karış karış dolaşarak bor madenini anlattı.İşte bugün ilk defa görüyorum profilinde bor madenini.

Türkiye’ye hayırlı olsun,Şanlıurfa’ya da hayırlı olsun.

Bu görünmez kahramanları tebrik ediyor saygılarımı sunuyorum gerçek Urfa sevdalısı bu ve bunun gibilerdir.

Zira geriye kalan bir avuç dolandırıcı şovmenden ötesi değildir.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum