Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz

karadeniznecdet@hotmail.com

İhtiyacı Var

11 Haziran 2020 - 13:54

Deva Partisi Şanlıurfa’da ki çalışmalarını tamamlayarak ekip halinde Ankara’ya döndü .Yerel  basın da çıkan haberleri okuduğumuz zaman il başkanlığı konusunda ortaya attıkları isimlere göz attınca elle tutulur tek isim var. O da Habip Aslan. Ancak ben bu isimle uyuşabileceklerini düşünmüyorum. 

Neden ve niçinlerini konuşmamız gerekirse  Habib aslan siyasete hiçbir zaman tek başına hareket edip bir konuyu tek başına kestirip atan bir isim değildir. Habip Aslan, gerek ailesiyle gerek çevresiyle gerek  kanaat önderileri ,gerek basın mensuplarıyla gerek esnafla gerekse de insanlarla sürekli iletişim halinde bulunup şunu yaparsak şehir için ne olur,  Urfa’ya nasıl daha iyi hizmet gelir arayışı  içersindedir. 

Şanlıurfa Büyükşehir belediye başkan yardımcılığı yaptığı süre içerisinde de gerçekten güzel şeylere imza atmış bürokratımız siyaset sahnesine yeniden yakışacaktır. Şanlıurfa kamuoyu artık karşılığı olan ,iş yapabilme yeteneği olan insanlar tarafından yönetilmek istiyor. Ki  genelde en büyük hayal kırıklığını Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde  yaşıyoruz.  


Ne diyelim Deva Partisi için açılaması gereken ama bi hayli zorlayabilecek  bir kapı olan Habip Bey bir şans doğuracaktır şüphesiz. Tam da şansa bu kadar ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde umarım doğru kararlar doğru başarılar yaratır...
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Fuat çiriş
    1 yıl önce
    Vallahi bence habip abi urfa için ve bu parti için on numara bir adam eğer habip abiyi seçmez de kendileri kaybeder HABİB abi degil ..!