Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz


Hepsi Bu...

14 Temmuz 2020 - 17:32

Şanmed Hastanesi ‘nin eski yeri ,Kızılay kan bankası ve oradaki parsellerin tümüyle ilgili büyük bir projeyle  şehrin merkezine derin  bir nefes aldıran bir adam... Bu büyük projeyi onlarca çarkın dişlisi arasında Ak Parti Milletvekili Sayın Mehmet Ali Cevheri başardı.

Sayın Cevheri gecesini gündüzüne katarak özellikle Kızılay Genel Başkanlığı ablukaya alarak büyük projelerin Urfa’ya gelmesini sağlayarak Urfa’ya milli bir alanın ilk adımlarını attı.

 Harran Üniversitesi Rektörü Mehmet Sabri Çelik , Kızılay Başkanı Kerem Kunık başta olmak üzere tüm yetkililerim tam desteğini alan Cevheri milletin gönlünü ve desteğini ezelden almıştı zaten...

Bütün bu işler vizyon meselesi ,başarı meselesi , vatan sevdası  meselesi biliyorum. Bir Urfalı olarak 15 Temmuz’un yıl döneminde bu topraklarda bu toprakları. kadim dostu , çalışkan vekili  Sayın Mehmet Ali Cevheri ‘ lerin çoğalmasını arzu ediyorum hepsi bu...

Engel değil destek ol, sorun değil çözüm bul derken bunu kastediyorduk işte yoksa en tepeden oturup aşağıya bağırmak kolay olanı .Kolay olanı seçmeyen herkese kendim ve şehrim adına teşekkür ederim.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum