Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz

karadeniznecdet@hotmail.com

Helal Etmiyorum

14 Nisan 2021 - 09:24

Şurkav’ın  genel kurul toplantısı 16 Nisan’da yapılıyor.

Şurkav’ın 62 kişilik mütevelli heyetine baktım,tek tek inceledim.Mütevelli heyetine alınırken ölçü ve kıstas nedir çözemedim.

Bugüne kadar alınanlar mütevelli heyetine gerçekten bir şeyler vermiş mi ,görevlerini yapabilmiş mi , yoksa sadece orada ismim kalsın yeter mi demiş ? 

Amaca hizmet anlamda ,fikir anlamda, proje anlamında kimin ne yaptığını gayet iyi biliyoruz aslında.

62 kişilik mütevelli heyetinin içersinde öyle isimler var ki elifi görse mertek sanır.Ama “bir şekilde “ eklenmiş o listeye.

Sorsan herşeyin suçu siyasilerin ,milletvekillerinindir. Milletvekilleri Şurkav ‘ı bozdu. Bunun açıklamasını da en iyi Müfit Yetkin yapar.

Örneğin mütevelli heyetinde Mahmut Yıldız niçin yok ,Mehmet Vedat Melik niçin yok ,Mehmet Güneş niçin yok Şanlıurfa mozaiki Nevin Güllüoğlu niçin yok ya da Şanlıurfa İli Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı’nda Şanlıurfa kültürünü yansıtacak kimler var ?

Allah aşkına Şurkav yönetim kurulu üyeleri bu isimler ile beraber oturup bir toplantı yapsınlar bakalım ortaya nasıl bir sonuç çıkacak ? 

Ama öyle bir noktaya getirdiniz ki bugün  yönetim kuruluna davet etseniz de  ne Nevin Güllüoğlu gelir ne Mehmet Oymak ne de diğerleri...

Bu iklimde rüzgarı olan hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum kendi adıma ve şehri ruha adına ...

YORUMLAR

  • 0 Yorum