Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz


Güzel Haber

07 Nisan 2021 - 13:02

Uzun zamandan beridir beni mutlu edecek bir yazı yazamadım.

Kızılay Meydanı’ndaki Ticaret ve Sanayi Odası binasının 15.500.000 TL ‘ye satılması ve bu paranın nerede nasıl kullanılacağı konusunda kafa yorarken öyle müthiş bir duyum aldım ki bana 1 Nisan şakası gibi geldi açıkçası .

Hele Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ile  birlikte hareket edeceği konusunda aldığım duyum beni daha mutlu etti. Bu şahane haber Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nın Yönetim Kurulunun tarihi bir başarıya imza atmasıdır. Ben kendi adıma kendilerini ayakta alkışlıyorum.

Şanlıurfalılar camiye yaptığın yardım kadar üniversiteleri de desteklemelisin. Bu  özel üniversiteye destek vermek
Türkiye’deki ilim insanlarının  şehrimizde toplanması , şehrinizin ülkede yeni bir misyon kazanması ,esnafın,turizmin ve hatta tarımın yeniden can suyu bulması demektir. 

Çünkü özel üniversitelerde hatır gönül yoktur. Yararı da zararı da nettir oratadır .Hoş o kadar net yararı olacak ki içim içime sığmıyor düşündükçe. Zaten Abdullah Erin gibi bir valimiz varsa bu iş tamamdır .Bu yatırım da ona emanettir.

11 Nisan’da ilk plaket Ticaret ve iSanayi odasına verilmelidir.Urfa’nın kurtuluşuna yakışan da budur.Keşke her 11 Nisan öncesi böyle haberler alsak .

Var olun ,sağ olun .

YORUMLAR

  • 0 Yorum