Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz

karadeniznecdet@hotmail.com

El İnsaf 

15 Haziran 2020 - 18:25

Şanlıurfalılar bilir Atatürk Caddesi şehrin kalbidir. Bir çok işletme,dükkan ,dershane,iş hanı bu cadde üzerinde boydan boya arz-ı endam eder. 

Ama bilin bakalım bu çağda böyle önemli bir merkezde ne yok ? İnanması güç ama ara ara kesilen internet bir haftadır aralıksız yok...İnternetle birlikte muhattap da yok...


Evet Sevgili Türk Telekom yetkilileri biz vatandaşlar internet borcumuzu  geciktirirsek kapanış parasının ardından açılış parası istiyorsunuz şişmiş faturalara ek olarak.

Buradaki esnaf, turizmci ,işletmeci zaten bir haftadır binlerce lira  zarar etti... Ama bunu gözden çıkardı yana döne sizi aradı bari daha fazla mağdur olmayayım diye.Çünkü korona illeti zaten milletin canına yetti...

İşte böyle araya araya buluruz ümidiyle her yolu denedik ama tabiki hiçbir yetkiliye sesimizi duyuramadık .

Bu telefon kesilmeleri, altyapı sıkıntıları, telefon arızaları derken ihale büyüdükçe büyüyor. Maliyeti de haliyle  bize kalıyor.Üstelik böyle sıkıntılı bir süreçte bu durum çekilmez hale geliyor.

İşte tam da bu sebepten Şanlıurfa ‘nın sesi olmak üzere Ankara’ya milletin evine gönderdiği vekillerin Ulaştırma Bakanıyla derhal iletişime geçip Şanlıurfadaki bu mağduriyeti gidermelerini , en azından tarafımıza bir muhattap atamalarını talep ediyoruz.

Asilin vekilden , vergisini ödeyen halkın devletin özelleştirerek halka borçlandığı bir kurumdan bu kadarını beklemeye de hakkı olsun değil mi ? 

El İnsaf be kardeşim!

YORUMLAR

  • 0 Yorum