Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz


Bir Kez Daha

21 Şubat 2020 - 21:36

Susulabilir aras nedir ? Neye nereye kadar katlanılabilir ? Rant uğruna , prestij uğruna , para uğruna,kendi memurunun haksızlığa uğramasına ne kadar susulabilir? Halk Bankası Şanlıurfa Merkez Şubesi’nde yaşanan rezaleti nasıl anlatılabilir ? 
Doktor ,öğretmen dinlemeden  canavarlaşan Urfalı aslında kendini katlediyor bilmiyor.Kendi çocuğunu,kendi anasını yetim bırakıyor. Ve biz bu dehşet veren olayla Halk Bankası Genel Müdürü Osman  Aslan’ın Şanlıurfa Halk Bankası Eski Bölge  Müdürü Davut Akgün’ün Şanlıurfa ‘dan tayin edilmesinin yanlışlığını bir kez daha gördük.Kadın memur erkek memur gözetmeden hakaretler savurarak, kapı,cam kırarak  bir kez daha kendi ayağımıza sıktık.
Bir de anladık ki sırf prestiji bozulmasın diye personelinin ezilmesine,mobinge maruz bırakılmasına rağmen polislere karşı şikayetçi olmayın arayı bulun diyen yönetim de bu rezaletin ortağıymış aslında...Halk Bankası Genel Müdürü Osman Aslan’ın Şanlıurfa Halk Bankası Bölge Müdürü Davut Akgün’ün görevden alınması , tayin edilmesi işte  bir kez daha yaraladı bizi.
Çünkü görüyoruz ki yönetemeyenler, idare edemeyenler belki de en az sabretmeyi bilmeyen ,olmazsam anlamayan nobran, vahşi ve ilkel insan müsvettelerinden daha zararlıdır bu şehre ,hatta ülkeye...
Tüm personelimize geçmiş olsun diliyor, bu nobranlık karşısında herkesten ben özür diliyorum. Herkesten diliyorum çünkü bu yaşananlar tüm Urfa’ya vurulmuş ağır bir darbedir çünkü ...

YORUMLAR

  • 0 Yorum