Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz

karadeniznecdet@hotmail.com

Biliyoruz

22 Nisan 2021 - 17:22

Gri pasaporta Harran’ı yar edemezsiniz.Harran ilçe olduğu günden bu yana seçilen belediye başkanları ile ,encümen üyeleri ile , hiçbir şekilde terör örgütleri hiçbir bağlantı kurmadan  Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin her zaman yek vücutluğunu savunan sorunsuz bir ilçe olmuştur. 

Geçmişine dönüp baktığınız zaman Harran ‘ın Merhum cumhurbaşkanı Süleyman Demirel bile yasaklı günlerinden çıkıp siyasete ilk Harran ‘da başlamıştır hatta.

Ayrıca yönetimde söz sahibi olanların Gri pasaportla elde edilecek olan (eğer varsa ) çıkarlara hiç ihtiyaçları yok . Çünkü bu ilçeye hizmet sunan milletvekili , belediye başkanları ,belediye encümenleri hepsi aynı çatı altında bu hususta kendi kişisel gelişimini tamamlamaya çalışmış yeteri kadar maddi  doyuma erişmiştir.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ,MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz veyahut Harran için çabalayanların siyaseti eleştirirsiniz ya da eleştirmesiniz bunu bilemem ama gelişmekte olan güzelim ilçemizi küçük hesaplara feda etmeyeceklerine emin olmanızı salık verebilirim.

Bu insanların yüzlerce gri pasaport çıkarmakla elde edecekleri gelirin kat be katını Harran ‘da yapılacak bir ihale ile elde edebilirler .

Benim naçizane görüşüm Harran halkının sakin davranışları atılan bu iftiraya gereken cevabı en güzel şekilde verecektir.Bu birlikteliği mutlaka bölmek parçalamak isteyen insanlar vardır .Ama biz buna  Harran halkının müsaade etmeyeceğini biliyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum