Necdet Karadeniz

Necdet Karadeniz

karadeniznecdet@hotmail.com

Belki de

05 Haziran 2020 - 17:28

Sorunlar sinsilesi eksiksizce sürmekte...Hatta her geçen gün bir yenisi eklenmekte ...

Bakın tarihi bir karşılığı olmayan eskinin kız meslek lisesi bir aralar merkez komutanlığı şimdinin rehabilitasyon merkezi olan katma değeri şehrin en yüksek binalarından olan bina değerlendirilmiyor.Balıklıgöl projelendirilmiyor. Kurum amirleri adil davranmıyor. Turizm yerlere gömülüyor. Ya da tugay onca badireye rağmen şehrin dışına taşınmıyor.Amatem ve çamatem faaliyete geçmiyor. 

Kimliksiz rozetsiz polisler hakkınızı aradığınızda sanki bir hırsızmışsınız, bir devlet dolandırıcısıymışsınız gibi sizi kelepçeliyor ve kendileri karşınızda geziyor.

Ben kendi gibi el etek öperek seçilen sözde büyüklerin el etek öptürerek  atadığı sözde müdürlere artık dert anlatmıyorum.

Peki şehrin sivil savunması nerede? Yani STK.Sivil toplum kuruluşları halkın gülen yüzü olmak zorundalar...

Ankara Vakfı Başkanı Sayın Kemal Alataş’ın izinden gidilebilir.Kamuda örnek isim aranıyorsa Abdullah Erin ile görüşülebilir .Başkan istiyorlarsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Şefik Bakay ile görüşebilirler.Vekil lazımsa Mehmet Ali Cevheri yol gösterebilir.Personel lazımsa sağlık personeli anlatabilir.

Ama size ne lazım biliyor musunuz? Ahlak lazım ,liyakat lazım , O göstere  göstere var olduğunu ispatlamaya çalıştığınız  size göre şekillenmiş dininizden daha gerçek bir iyi niyet lazım ... 

Onları da ne yazık ki anne babanız siz küçükken size aşımalıydı...Belki de sizler ta o zaman iflah olmaz bir riyakardınız ...

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum