İsmail ÇÖLKESEN

İsmail ÇÖLKESEN


Gençtir Dediler Hüsrana Uğradılar..!

02 Ekim 2020 - 14:42

1 Mart seçimleri ile partilerin yaptıkları çalışmaları gözlemlediğimde kiminin sıkı sıkıya sarıldığını, kiminin “nasılsa kazanırım” havasına girdiğini, kimisinin “nasılsa kazanamayız” diyerek savsakladığını, kiminin de kazanma şansı yüksek olmasına rağmen rehavete kapılmayıp yine de seçime sıkı sıkıya sarıldığını görüyoruz. 
Tabiki..! Şanlıurfa’da kaç tane “Atom karınca” var ki. Yani AK Parti İl Başkanı Sn. Bahattin Yıldız, namı diğer Atom Karınca...
13 İlçede nefes almadan çalışmalarına devam eden ‘’Atom Karınca’’ İlçe ayrımı yapmadan bir bakıyorsunuz merkez ilçelerde sokak,sokak geziyor. muhtarlarla, halkla, sivil toplum kuruluşlarıyla sık sık bir araya gelip değerlendirmeler yapan Bahattin Yıldız, mütevazı yönüyle de sempati topluyor.
Gittiği her yerde AK Parti’nin seçim manifestosunu anlatan ‘’Atom Karınca’’ Türkiye’nin büyük ve tarihi değişimi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaşadığına vurgu yapıyor. Bunları örnekleri ile anlatıp, 2023,2053, 2073 hedefine giden yolda emin adımlarla yürümek gerektiğini ifade eden Bahattin Yıldız, tek başına bir ordu gibi kenti karış karış geziyor.
STK ve Esnafları da sık sık ziyaret ederek, vatandaşlara moral ve motivasyon sağlayan ‘’Atom Karınca’’ sosyal medya ve dijital ortamları da aktif bir şekilde kullanma çabasıyla dikkati çekiyor.
Kovid_19 Dolayısıyla Evler ve kapalı dükkan (ofisler) çok tercih etmeyen daha hassas davranarak Genellikle Cadde ve sokaklarda Vatandaşlar ile koyu sohbetler eden ‘’Atom Karınca’’ yarın seçim varmışçasına 7/24 sahanın tozunu atmaya devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum