Ekrem ARPAK

Ekrem ARPAK


KATİL SENSİN!

26 Ağustos 2019 - 00:17

Son birkaç gündür ‘’Ölmek istemiyorum!’’ çığlığı kulaklarımızı kanatan bir anne ile ‘’Anne lütfen ölme!’’ diye feryat eden 10 yaşındaki bir kız çocuğunun yaşadığı vahşi Emine Bulut cinayeti ile yatıp kalkıyoruz…
Maşallah, bütün suçlu Emine Bulut’un boğazını bıçakla kesen o vahşi, o vicdansız, o insanlık fukarası eski eşiymiş gibi ayaklandı sevgili ülkem! 
Sanatçısından yazarına, siyasetçisinden bürokratına, manavından spor dünyasına her meslekten milyonlarca insan Emine Bulut cinayetine öfke kusarken vicdan patlaması yaşadık resmen, vay vay vay! 
Aslında ne kadar ikiyüzlü, ne kadar işine geldiği gibi davranan, ne kadar kör, ne kadar zavallı bir millet olmaya doğru evrildiğimizi biliyordum da; Emine Bulut’un masum kızına ‘’Hepimiz Emine Bulut’un kızıyız, yalnız değilsin!’’ mesajları arasında bugün defnedilen merhumenin cenazesi beni bir kez daha haklı çıkardı! 
Çünkü Emine Bulut defnedilirken sadece bir avuç arkadaşı ve kızı vardı çünkü bu milletin vicdanı da, duyarlılığı da sosyal medyalık bir yalandan ibarettir arkadaş…
Ha, bu arada Emine Bulut cinayeti kadar yaşamak için çırpınan bir anneye yardım etmek yerine video çekme telaşında olan ruhsuzlara gösterilen tepkilere da şaşırdığımı belirtmek isterim. Bu duruma şaşanlara şaşırdım yani!
Biz gelelim bir cinayetin anatomisine!
Bakınız; sapkın duygularını erkek egemen bir toplumda yaşamanın avantajlarını kullanarak kadını namus algısının odağına sokan; namus olgusunu da kadının iki bacağı arasına hapsedip, başkalarının namusuna bakmayı da maharet sanan zavallı bir kültürün esiriyiz, kabule edelim.
Kadını cinsel obje olarak görüp kendi malıymış gibi davranan erkek egemen toplumun sapık ruhlularına bir başka cesaret veren gelişme de son 20 yıldır hayatlarımıza çok daha fazla giren ve din istismarcıları eklendi!
Hırsızlıktan kumara, fuhuştan ihale vurgunlarına, çocuk tacizinden uyuşturucuya her türlü rezilliğe bulaşmış fakat dindarlık kisvesi altında kendini aklayan yetmezmiş gibi kadına zulmetmeyi ve çok evliliği yine dine dayandırarak kendine hak gösteren bu soysuzlar ülkede kadın ve çocuk taciz, tecavüz ve cinayetlerinde patlamaya neden oldu.
*Yahu bu ülkede ‘’Cumhurbaşkanının lavaboda poposunu temizlediği havlu kâğıt olurum!’’ tiwitleri atan onursuz genç kızlar gördük: Kendini bu kadar paspas eden ve tecavüze, tacize razı gösteren kadınların olduğu yerde Emine Bulut’un eski eşi midir katil?
Yahu, sanki kendisi bir anneden doğmamış, bir kadına âşık olmamış gibi kız çocuğunu yok sayarken erkek çocuğu olsun diye servetini harcayan erkek zihniyetinin olduğu yerde katil Emine Bulut’un eşi midir?
*Yahu yıllardır İslamiyet’i dans eden yarı çıplak kadınlarla yatıp kalkmak, küçük çocuklarla beraber olmaya kadar indirgeyen Adnan Hoca’nın şöhret, para ve mürit kazandığı ülkede katil Emine Bulut’un eşi midir?
*Yahu 49 çocuğumuzun tecavüze uğradığı Ensar vakfına hala belediyelerin ekonomik destek verdiği ülkemde katil Emine Bulut’un eşi midir?
 *Yahu, ‘’Bir babanın 9 yaşındaki çocuğu ile cinsel temasa girmesi günah değil bademlemedir!’’ diyen cübbeli ahlaksızının hala din adamı olarak ekranlara çıkmasına tanıklık ettiğimiz ülkemde katil Emine Bulut’un eşi midir?
*Yahu 7-8 kez resmi bilmem kaç on kez gayri resmi evlenen, zina eden, onunla bununla yatıp kalkan ses sanatçısı salt iktidar partisine yalakalık yapıyor diye ekranlarda aile programı yapıyorken katil Emine Bulut’un eşi midir?
*Yahu erkek çocuğu henüz 2-3 yaşında iken gelen misafirlerine cükkünü göğsünü gere gere gösterip kız çocuğunu perde arkasına hapsedenlerin ülkesinde katil Emine Bulut’un eşi midir?
*Yahu erkek çocuğunu cinsel deneyim adı altında henüz 10-12 yaşlarında genel eve götüren babaların ülkesinde katil Emine Bulut’un eşi midir?
*Yahu 2-3 yaşındaki erkek çocuğunun eline silah verip ‘’Hadi amcana vur, dayına küfür etsene, annene hakaret etsene!’’ diye özendiren babaların ülkesinde katil Emine Bulut’un eşi midir?
*Yahu ‘’Eşimi Cumhurbaşkanı ile aynı yatakta görsem gocunmam!’’ diyen sözde profesör onursuzunun olduğu ülkede katil Emine Bulut’un eşi midir?
*Yahu kadına şiddettin özendirildiği cıvık cıvık dizilerin rekor kırdığı ülkede katil Emine Bulut’un eski eşi midir?
*Yahu borcunu ödemek için kızını satan, başlık parası adı altında kız evlatlarına fiyat biçen ve evlenme kültü bile ‘’Kız aldık, kız verdik’’ söylemi ile kadınları satın alına bilir mal gibi görenlerin ülkesinde katil Emine Bulut’un eski eşi midir?
*Yahu sözde bir şehri yönetmek veya şehrin milletvekili olmak için Ankara da kulis yaparken her Cuma namazından sonra otel odasına eskort alıp sonrasında dindar namuslu takılan namussuzların var olduğu ülkede katil Emine Bulut’un eşi midir?
*Yahu iş bulma vaadi ile mazlum ve masum yoksul gariban kadınlarımıza, kızlarımıza yatak şartı koşan haysiyetsizlerin olduğu ülkem de katil Emine Bulut’un eski eşi midir?
*Yahu körpe çocuklara taciz ve tecavüz ettikleri ispatlanmış canilere 2-3 yıl hapis cezası veren adalet sisteminin olduğu ülkede katil Emine Bulut’un eski eşi midir?
SAHTEKARIZ HEPİMİZ!
Emine Bulut vahşi cinayetinin sahtekarlık kokan bir başka yönü daha var: O da sözde video çekenlere gösterilen tepki…
Yaşamak için çırpınan bir insana yardım etmek yerine video çekme telaşına düşenlere tepki gösterenlerin hepsi benim için samimi değildir!
Yahu gerçek fetöcülerin ardı ardına önemli makamlara atandığı süreçte 35-36 aydır iftiraya maruz kalan KHK mağdurlarından ölmek istemeyen 47 ismin öldükten sonra işe iadesinin yapıldığı saçmalığa ve bu masum insanlara yapılan haksızlığa ses çıkaramayanların video çekenlere tepki koymaya hakları var mıdır?
Yahu bütün sosyal medya hayatını iktidar partisine yalakalık mecrası haline getirirken etrafında yaşanan haksızlıklara karşı gıkı çıkmayan milletin video çekmeyenlere tepki verme hakkı var mıdır?
Yahu kendi kadınına zülmedenlerin Emine Bulut cinayetine tepki koyma hakkı var mıdır?
Katil Emine Bulut’un eski eşi değildir arkadaş; sensin, benim, biziz BİZ…
YORUMLAR

  • 0 Yorum