Ekrem ARPAK

Ekrem ARPAK

ekrem_devrim@hotmail.com

HERKES YOLCU!

09 Mayıs 2020 - 17:11

Ak Parti genel merkezi suskun, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı suskun, Ak Parti Şanlıurfa Kordinatörü suskun...

Olup bitene biraz tepki koyan bir avuç gazeteciye, vatandaşa hakaret ediliyor.

Evet, Viranşehir de yaşanan atamalar komedyası daha doğrusu skandallarına bir yenisi daha eklendi ve bildiğim kadarı ile 10 yıldır ilçe tarım müdürlüğünü çokça başarılı bir şekilde sürdüren Siraç Yolcu'nun ataması eklendi.

İddia odur ki bu anlamsız atamayı Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Halil Özşavlı'nın genel müdürlüğe baskısı ile gerçekleşti ve bir diğer iddia odur ki müdür Yolcu Sn. Vekilin bıkkınlık veren taleplerine olumlu cevap vermediği için ilçeden adeta sürgün edilir gibi gönderildi.

Pek tabi bu vekil beye dair ilk çarpıcı iddia değil. Malum gelir gelmez ilçe milli eğitim müdürüne taktı ve gönderip Mehdi Turgut'u istedi. Ancak Mehdi Turgut da adam gibi adamdı ve boyun eğmezdi. Vekil buna da müdahale edip bir yakınını koltuğa oturttu iddiasını okuduk, duyduk.

İlçe gençlik ve spor müdürlüğü komedyasını zaten biliyoruz...

Veee nihayet İlçe tarım müdürü vakası. Görünen o ki bu gidişle vekil BEGIMIZ kısa sürede bütün makamlara kendi yakınlarının atanmasını sağlayacak.

Şahsi önerim Viranşehir'in adının bundan böyle "Özşavlı İlçesi" olarak değiştirilmesidir.

Ak Parti Şanlıurfa il başkanı Bahattin Yıldız ve il teşkilatının, Ak Parti Genel Merkezinin nüfusu 250 bini aşan koca bir ilçenin nepotizm bataklığında inlemesine daha kadar sessiz kalacağını açıkçası bilmiyorum. Bildiğim şu ki, vekil begın imza attığı her eylem ve söylemi Ak Partiye sadece Viranşehir değil, bölge genelinde ciddi anlamda zarar vermeye devam ediyor.

Viranşehir halkı kızgın, üzgün ve tepkili.

Çünkü vekil efendi sayesinde başarılı olan herkes yolcu! 

Benden söylemesi...

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum