Bugün

Bahçıvan'dan Beyazgül'e sitem: Herhalde büyük projelerle uğraştığı için !

29 Temmuz 2021 - 19:28
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kürt Meslesi ve Çözüm Süreci
Kürt Meslesi ve Çözüm Süreci

Kısa süre önce covid-19 nedeniyle hastanede tedavi gören ve iyileştikten sonra taburcu olan Şanlıurfa eski belediye başkanı Ahmet Bahçıvan, “Herkes aradı ama o aramadı” diyerek Beyazgül’e sitem etti.

Ruha TV'de canlı olarak yayınlanan "Yerelden Kalkınma Platformu" programında, gazeteci-yazar Celal Çiftçi’nin ve turizmci Naif Bülbül'ün sorularını yanıtlayan Bahçıvan, covid-19 hastalığını geçirdiği süreçte birçok kişinin kendisini arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiğini belirtti. Kendisini arayanlar arasında AK Parti, CHP ve Saadet Partisi’nde siyaset yapan isimler de olduğunu ifade eden Bahçıvan, “Yalnız bir kişiye sitemim var” diyerek şunları söyledi.

“Sayın Urfa Büyükşehir Belediye Başkanı, binlerce Urfalı ve onlarca siyasetçi geçmiş olsun dileklerini bize iletmiş olmalarına rağmen ya oğlumu arayarak, ya bizzat bizi arayarak… Maalesef büyükşehir belediye başkanımız bir defa dahi aramadı. Herhalde büyük projelerle uğraştığı için fırsat bulamamıştır aramaya. Ona da sitemimi bildirmek istedim aramadığı için. Çünkü binlerce hemşerim arayıp da bize geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Kendisi fırsat bulamamıştır mutlaka proje çalışmalarından dolayı.”